shrnutí činnosti v roce 2011

Přidáno 1.1.2012. Zařazení: Co je u nás nového

o.s.Dživipen bilancuje činnost ve sdružení za rok 2011 následovně:

leden:plnění terénního programu ve vyloučených lokalitách města opavy

únor : 4 členové naší organizace se aktivně zapojili do celo republikové akce při sčítání lidu jako sčítací komisaři (Věra Polová,Miroslav Lévay,Alena Polová,Julius Lévay),tito komisaři se hlavně podíleli na pomoci lidem se sepisováním údajů ve vyloučených lokalitách-za svou činnost byli oceněni děkovnými dopisy od vedení České pošty.

březen:v tomto měsíci byl zřízen manažérský tým pro projekt z EU a jeho činnost.

duben:aktivně se rozvinula činnost projektu EU-Pomocná ruka ve spolupráci s Úřadem Práce v Opavě který vytipoval pro naši organizaci občany z vyloučených lokalit a jiných sociálně slabých ,začalo se Motivačním kurzem.

květen:úspěšně jsme ukončili 1.běh motivačního kurzu a rojeli jsme 2.běh motivačního kurzu a připravovali jsme se na Bilanční diagnostiku.

červen:zdárně se ukončil 3. a 4 běh Motivačního kurzu a bylo ukončeno pro absolventy kurzu předáním osvědčení a zařazení k absolvování Bilanční diagnostiky.

červenec:absolventi Motivačních kurzu byli dle svých přání zařazení do  rekvalifikačních kurzů jimž bude předcházet posouzení  absolvování Bilanční diagnostiky.

srpen: rozjela se Bilanční diagnostika,každý úspěšný absolvent byl zařazen do rekvalifikačního kurzu dle svého přání ale i schopností tento kurz úspěšně absolvovat

září: podepsání smluv  kde se budou rekvalifikace konat

říjen: kaděřnice,zednické práce,instalaterské práce probíhají v Ostravě,kuchaři,švadleny,řidiči sk.C v Opavě

listopad:o.s.Dživipen určilo  členy vedení kteří mají ve své gesci příslušné rekvalifikační kurzy: Miroslav Lévay-zedníky,instalatéry,kadeřnice,julius Lévay-švadleny,kuchaře,Marek Lévay-řidiče sk.C.

prosinec: na konci měsíce 5.rekvalifintů na řidiče sk.C jde absolvovat závěrečné testy a zkoušky-všech pět uchazečů zdárně ukončili zkoušky-blahopřejeme!!!


Tento příspěvek ještě nikdo nekomentoval. Buďte první.

Přidejte komentář